Yüklüyor...
Sepetiniz boş
 

Firmamız hakkında

Lirtur'un Vizyonu;

Gerek Türkiye' de gerekse uluslararası alanlarda en iyi seyahat ve etkinlik şirketi olmak ve hizmet sunduğu misafirlere ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara, yaratıcı ve butik hizmet sunarak unutulmaz deneyimler yaşatmak.

Lirtur'un Misyonu;

Her misafirimize kendini özel hissettirerek ,sunduğumuz her hizmete,tüm ekibimiz ile değer katan, misafirlerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve uluslararası seyahat şirketleri ile bütünlük içinde olan,gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek,yenilikçi, yaratıcı ve sıra dışı servis ve kaliteyi  sunan bir seyahat şirketi olmak.

Lirtur Turizm, 1995 yılında kurularak turizm sektöründe hizmet vermeye başlamış ve hizmette 19.yılı geride bırakarak turizm sektörünün önemli kilometre taşlarından biri haline gelmiştir. Kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Lirtur Turizm 1995 yılından beri turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, geniş müşteri portfoyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün sektörün liderlerinden biridir. Yurt içi ve yurt dışı  uçak bilet rezervasyonları, tüm otel
rezervasyonları, yurtici yurtdisi kültür turları, fuar hizmetleri,  balayı  organizasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, gemi seyahatleri, yurt dışı eğitim hizmetleri,event, kongre, seminer, bayi toplantı organizasyonları, her türlü araç ve tekne kiralama,incoming, vb. hizmetlerini satış ofisimizin yanısıra,  web sayfamız aracılığı ile sanal ortamda da sizlere sunuyoruz.

 

Şirket Unvanı: Lirtur Turizm Tic.Ltd Şti. 
Vergi Dairesi ve Numarası: Bakırköy Vergi Dairesi / 6430022886.
Ticaret Sicil No: 315271.
Merkez: Zeytinlik Mah.Halkçı Sokak. Sakoğlu İş Hanı No:6 K:1 D:20-21 Bakırköy – İstanbul.

Müdürler:
Sedat TÜRKOĞLU.

Mehmet Ali GÖK.


Taahhüt Edilen Sermaye: 10.000.-TL
Ödenmiş Sermaye:            10.000.-TL

Bakırköy Vergi Dairesi